Segmenty niskoenergetyczne w Radzyminie – możliwość dopłaty do kredytu

W związku z pojawiającymi się zapytaniami uprzejmie informujemy, iż podjęliśmy działania w kierunku zamiany klasy energooszczędności budowanych segmentów w Radzyminie przy ul. gen. Maczka z energooszczędnych na niskoenergetyczne.

Segmenty w Radzyminie, niedaleko Warszawy. Energooszczędne domy jednorodzinne w atrakcyjnej cenie.Pozwoli to Państwu nie tylko na mniejsze zużycie energii, co przyczyni się do zmniejszenia Państwa comiesięcznych rachunków, ale także pozwoli uzyskać dopłatę do kredytu pod zakup nieruchomości. Więcej informacji na temat programu “Odnawialne finansowanie znajduje się na stronie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Założenia dotyczące niskoenergetyczności przewidują, że zapotrzebowanie na energię będzie wynosić do 40 kw rocznie na metr kwadratowy. Aby osiągnąć ten cel wprowadziliśmy do projektu wiele nowych rozwiązań technicznych m.in. rekuperacja i pompy ciepła dla wody ciepłej, wielokomorowe okna, specjalne drzwi wejściowe.

Zachęcamy do zapoznania się z samym zagadnieniem domów niskoenergetycznych, w tym na temat potencjalnych oszczędności i zysku dla środowiska naturalnego. Przykładowy artykuł.