O projekcie – mieszkania i domy w Radzyminie

Radzymin, ul. Gen. Maczka
od 3470 zł/mkw
8

Segmenty w Radzyminie, niedaleko Warszawy. Energooszczędne domy jednorodzinne w atrakcyjnej cenie.W trosce o środowisko naturalne oraz wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy projekt osiedla domów energooszczędnych.

Osiedle położone jest na terenie podwarszawskiego Radzymina, przy ulicy Gen. Stanisława Maczka, około 26 km od centrum Warszawy.  Lokalizacja inwestycji zapewnia dobrą komunikację ze stolicą. Bliskość trasy Warszawa – Białystok oraz planowana obwodnica Marek zapewni Państwu komfortową i sprawną komunikację. Na terenie miasta Radzymin znajdują się sklepy, banki, punkty usługowe, placówki oświatowe oraz tereny sportowe. Segmenty usytuowane są w cichej  i spokojnej  okolicy która sprzyja codziennym spacerom oraz wycieczkom rowerowym.

Zatem – zamiast szukać drogiego mieszkania w Warszawie – sprawdź naszą ofertę domów jednorodzinnych w podwarszawskim Radzyminie.

O firmie

MDGInvest to grupa kapitałowa. Od 1998 roku zajmujemy się działalnością na rynku nieruchomości. Oferujemy mieszkania i domy w Warszawie, Nowym Dworze Mazowieckim, Radzyminie i Łomiankach. Obecnie w naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. segmenty i apartamenty w Nowym Dworze Mazowieckim.

ZADZWOŃ

501-987-654

LUB NAPISZ

Imię

Email

Telefon

Please leave this field empty.

Wiadomość

Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności.