O projekcie: Kaliska Jeden – mieszkania na Ochocie

Kaliska 1, Warszawa (Ochota)
od 6,5 tys./m2
2

kaliska[1]“Kaliska Jeden” to inwestycja harmonijnie łącząca nowoczesność z historią. W zabytkowej kamienicy z 1928 roku, wpisanej do rejestru zabytków Warszawy, po adaptacji poddasza powstało 14 nowoczesnych mieszkań i apartamentów, do których prowadzi osobna winda. Dawny budynek mieszkalno – administracyjny Monopolu Tytoniowego usytuowany jest w centrum Starej Ochoty przy ulicy Kaliskiej. Ta prestiżowa lokalizacja zapewnia doskonały dojazd do centrum miasta zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Blisko stąd spacerem do najważniejszych miejsc biurowych, handlowych i rekreacyjnych Warszawy.

Jest to idealne miejsce, ze względu na lokalizację, dla osób prowadzących aktywne życie w mieście, a także dla tych z duszą artystyczną.

Jeśli szukasz stylowego mieszkania w Warszawie, w położonej blisko centrum dzielnicy Ochota – “Kaliska Jeden” to idealne miejsce dla Ciebie.

Więcej o projekcie »

Zobacz galerię »

Zobacz oferowane mieszkania »

Lokalizacja na mapie »

Informacje o inwestycji Wyjaśnienie:
Winda przeznaczona dla mieszkańców TAK
Miejskie ogrzewanie TAK
Lokalizacja Ochota, 3 przystanki tramwajowe od Centrum
Ostatni remont klatek schodowych (malowanie, nowe lampy, nowe przyciski itd) 2013
Nowa elewacja 2013 (w toku)
Powierzchnia użytkowa oferowanych mieszkań Od 37,90 m2 do 114,70 m2
Oddanie budowy styczeń 2013
Ocieplenie poddasza

O firmie

MDGInvest to grupa kapitałowa. Od 1998 roku zajmujemy się działalnością na rynku nieruchomości. Oferujemy mieszkania i domy w Warszawie, Nowym Dworze Mazowieckim, Radzyminie i Łomiankach. Obecnie w naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. segmenty i apartamenty w Nowym Dworze Mazowieckim.

ZADZWOŃ

501-987-654

LUB NAPISZ

Imię

Email

Telefon

Please leave this field empty.

Wiadomość

Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Polityka Prywatności.